Kalenderfoto van 19 bij 13,5 cm van de plan V 522 die op 5 oktober 1968...
Folders, brochures
Folder van drie halve A4tjes, aan beide zijden bedrukt, over de vele voordelen van de trein boven de auto.
In de jaren 1991, en later, kende de NS nog Voordeeluren. Dit boekje op kwart A4 formaat geeft in 20 pagina's alle info over die Voordeeluren. Met leuke foto's en spoorkaart. Let op verzendkosten, zie slider!
Een boekje waarmee men vanaf 1 januari 1992 alle info kreeg over de Voordeeluren. Zestien pagina's, met foto's en spoorkaart, op kwart A4 formaat.
In dit boekje, kwart A4, 32 pagina's, gaf de NS alle informatie die reizigers nodig hadden voor een aangename reis. Was geldig vanaf 1 januari 1992. Let op, ex verzendkosten!
Deze Treinwijzer ging in op 1 april 1989, Allerlei info, over kaartjesprijzen, kaartjessoorten, spoorkaart, afstanden kaart, enzovoort. Boekje van 42 pagina's op kwart A4 formaat.
De Treinwijzer vanaf 1 januari 1991, met alles wat de reiziger moet weten. Boekje van 48 pagina's op kwart A4 formaat, met aantal leuke foto's, Let op verzendkosten, zie slider op www.treinenkelderperron8.nl.
Folder, twaalf pagina's op half A4, over alle mogelijkheden die ervoor jongerenkaarthouders zijn om per trein naar het buitenland te gaan. Met kortingcoupons.
Folder, acht pagina's op half A4 formaat, over de mogelijkheden om uitstapjes te maken.
Bordje dat op balie bij loketten stond om de reiziger te atenderen op de NS ExtraPas. Met eigen standaardje. Afmetingen 16 x 30 cm.
Krantje met allerlei info om in de zomer van 1968 goed voorbereid met de trein weg te gaan. Met vooral veel info over allerlei kaartensoorten.
Op 23 mei, jaartal is mij onbekend, bracht Kon. Wilhelmina een bezoek aan de Belgische koning. Monarchisten werd de mogelijkheid geboden met de trein naar Belgie te reizen, van Haarlem naar Brussel, voor een speciaal tarief van fl. 4,10. Reis werd georganiseerd door reisbureaux Centropa en Lindeman. Afmeting 20 x 14 cm.
Sticker van NS Reisbureau Trans, "met trans zit u goed". Formaat 10,5 x 7 cm.